sobota 15. února 2014

Taštička vyrobená z ruličky toaletního papíru:-)Když vám doma dojde na WC toaletní papír, prázdnou ruličku obvykle vezmete a vyhodíte do odpadkového koše. Tady její životní příběh končí..., ale může začít i zbrusu nová, radostná etapa. Takže nevyhazujte a pojďte tvořit:-) 

Chci vám ukázat, jak snadno a rychle vyrobit kouzelnou taštičku na drobnosti.

Budete potřebovat:

roličku z toaletního papíru (já upřednostňuji ty s větším průměrem jako u zn.Kleenex či Harmony Kids)
ozdobnou čtvrtku (já použila ruční papír)
štětec
nůžky
stuhu na ouško
eylets a kleště

a pak samozřejmě mnoho věcí na samotné dozdobení, např. Engraver ozdobné motýlky, žluté růžičky, výřezy DecoArt, samolepící kamínky nebo plastické samolepící motýlí křídla.

Nejdříve si barvou natřete vnitřek ruličky, natírejte raději celou plochu, prázdná místa vás pak nebudou limitovat.Nechte zaschnout a nachystejte si barevnou čtvrtku. Natřete ji po rubu lepidlem, přiložte ruličku a papír pečlivě obtočte, já jsem nechala delší spodní část, taštičku tím opticky prodloužíte.Když máte oblepeno, přitiskněte spodek ruličky k sobě, jako byste ji chtěli přeložit a slepte k sobě spodní část asi 1cm od okraje, vytvoříte tak dno, přečnívající papír slepíte také. Nechte důkladně zaschnout.Nachystejte si ozdoby, mašličky, barvy, prášky.... protože teď je řada na  vás... základ máte hotový...je to vaše, tvořte a zdobte!!!  Protože fantazii se meze nekladou:-)
A tady něco pro inspiraci.


Mé výrobky můžete vidět i na Fleru,
One And Only.

1 komentář: