pondělí 25. května 2015

Ukaž to srdcem

Miluju UHK Gallery papíry, to jste si všichni určitě už všimli :)
Poslední dobou tvořím jenom z nich. Ani tentokrát tomu není jinak a přináším Vám rovnou tři přání z kolekce Holmes in love.

Kolekce je naprosto úžasná, obsahuje oboustranné papír, čtvrtku s nápisy a několik sad obrázků.

Já jsem jedno deštivé odpoledne sedla k pracovnímu stolu s hrnkem horkého čaje a vytvořila 3 přání různých velikostí z této kolekce.


První přání je na krémovém čtvercovém základu, pouze nadvakrát podložený obrázek srdce, který je přilepený 3D čtverečky na podkladu, který jsem omotala přírodním provázkem. Doplněno pouze perličkami a nápisem vystřiženým ze čtvrtky z kolekce.

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------


Druhé přání je také na krémovém základu, ale velikosti A6 na výšku. Tentokrát jsem podklad nejprve potiskla nepravidelnými kruhy. Použila jsem Archival ink a víčko od lepidla, které jsem v razítkovací barvě namáčela :) Následně jsem přidala různě široké proužky, na které jsem nalepila podlepené srdce. Celé jsem to omotala provázkem a doplnila perličkami a nápisem.---------------------------------------------------------------------------------------------------------


-

Třetí přání je na úzkém a vysokém, krémovém základu. Podkladový papír jsem roztrhla na dvou místech a vsunula pod něj kousky výraznějšího papíru. Do roztržených spojů jsem pak dala pár perliček, doprostřed přání jsem umístila podlepený obrázek srdce, na který jsem umístila nápis a nahoru přidala 3 kytičky.

Doufám, že se Vám moje přání inspirovaná seriálem The Vampire Diaries líbí a zkusíte si třeba ze stejné kolekce taky nějaká vyrobit.
Budu se těšit na Vaše komentáře.
Děkuji.

MS Design


Žádné komentáře:

Okomentovat