středa 28. listopadu 2012

Kouzlení s Distress inkousty aneb co jsme páchaly v kurzu

I letos na podzim jsem se pustila do online kurzu na Fleru a protože jsem toho měla na srdci hodně, rozhodla jsem se uspořádat kurzy hned dva. První s názvem Kouzlení s Distress inkousty máme "již skoro" úspěšně za sebou, druhý Kouzlení s Distress Stainy se otvírá příští týden - tedy začátkem prosince.

V kurzu jsme toho stihly mnoho, blendily jsme a razítkovaly, vyráběly visačky, přáníčka i scrapbookové stránky, naučily se základy o inkoustech, různé mokré i suché techniky a základy scrapbookingu.

Zde se můžete podívat, co krásného jsme vytvořily, myslím, že ukázky hovoří samy za sebe:

bobesa:
Jayak:
Katie_25:

mihalka01


MS Design:One and Only:


Orita:Pepis:
Ač byl kurzík již několikrát vyprodán, stále se hlásily nové zájemkyně, nechala jsem tedy kurz otevřený a i dnes máme nově příchozí:). Stále jsou volná místečka a nemusíte se bát k nám přidat tak říkajíc za pochodu:). V klubu prvního kurzu to pořád žije! I později příchozí se velmi rychle začlení.a brzy vše doženou, některé přímo mílovými kroky! 

Na závěr kurzu jsme si vytvořily každá scrapbookovou stránku za pomoci technik, které jsme se naučily na kurzu, některé ještě nejsou tak daleko, takže jakmile bude splníno a stránečky budou hotové, doplním je sem také:

Bobesa a její krásné stránky: minimalistická stránka a svatební podle Liftu u mne v klubu:Krásně nostalgická a barevně vyvážená stránka Jayak:


Dokonale vyblenděná stránka mihalky:


Nádherná stránka s tématem Usínání od One and Only:


Další nádherná stránka s tématem Usínání:


Katie s touto stránou vyhrála v soutěži Usínání první místo. Soutěž pořádal časopisu Scrapování: Gratuluji:).

A perlička na závěr, naprosto luxusní obraz od MS Design:Míšu kurz tak nadchl, že se začala opět věnovat malování a jde jí to bezvadně, je vidět, že má nejen talent, ale také cit pro barvy! Další nádherné kousky potkáte na jejím blogu.

Jako pokračovací kurz máme Kouzlení s Distress Stainy. Tento kurz není vhodný pro začátečníky. Je to pokračovací kurz, takže je nutné znát základy práce s inkousty, blendění a základy scrapbookingu:-). Nicméně nikdo zkušený z nebe nespadl a pokud byste si nebyly jisté, zda je tento kurz pro vás to pravé ořechové, neváhejte se zeptat, ráda vám poradím.V kurzu budou určité látky opakovací, takže vše snadno doženete:-).

Po kurzíku se rychle zaprášilo, jsem ráda, že zústává pravé jádro a zbývají poslední 3 místa, takže pokud se chcete seznámit s novými technikami, blíže se poznat při intenzivním tvoření, zažít fajn spolupráci a pohodovou atmosféru kurzu, jste srdečně zvány:).

Kurz je možné objednat na Fleru, kde také kurzy probíhají, pokud vás zajímá více, klidně mi napište, obratem odpovím.

Krásný den,

glamourka.

PS: milý komentář kolegyně jistě potěší:).

1 komentář:

  1. Povedená díla, očividně se sešly pozorné žačky s dobrou učitelkou! ;-) A je vidět, že to holky bavilo - tleskám a hluboce se klaním!

    OdpovědětVymazat