čtvrtek 18. dubna 2013

Pradědečkova scrapbooková stránka

Už je to delší dobu, co jsem dostala krásné papíry od UHK Gallery z kolekce My Dear Watson a k nim papírový pásek s motivem brýlí. Na tvoření nebyl čas, nálada a hlavně nápad. Nechtěla jsem sadu papírů a papírového pásku používat odděleně a právě papírový pásek s motivem brýlí způsobil, že mě po několik týdnů nenapadlo vůbec nic. Po opravdu dlouhé době jsem ale přišla na to, že námět mám celou dobu přímo před očima. První stránkou do alba totiž měla být fotka mého pradědečka na motorce, který má na hlavě přesně takové brýle...
Použitý materiál:
 • craft čtvrtka
 • čtvrtka świadek/fitness z kolekce My Dear Watson
 • čtvrtka niewinna/innocent z kolekce My Dear Watson
 • vzorovaný papír
 • papírový pásek z kolekce My Dear Watson
 • kytičky, výseky ozubených koleček, písmenka
Jako základ jsem použila craft čtvrtku. Na levou větší část jsem použila čtvrtku świadek/witness a na pravou menší část čtvrtku niewinna/innocent, kterou jsem podlepila bordurou z craft čtvrtky. Pod borduru jsem ještě zastrčila další vzorovaný papír zastřižený do půlkruhu a podlepený craft čtvrtkou.
Okraje fotky pradědečka jsem trochu poničila nůžkami a nalepila na craft čtvrtku taktéž s poničenými okraji. Pod fotku jsem nalepila papírový pásek s obrázkem brýlí.
Na zdobení jsem použila jen několik kytiček, výseků ozubených koleček a na nadpis písmenka...
P.S.: Stránka je vytvořena podle jednoho z mnoha sketchů, které mám nakreslené ve svém zápisníku, jeho původní autorku už ale nejsem schopná dohledat... :-(

Milka

2 komentáře:

 1. Stránka je super, jediné co.. tak mi přijde že maličko na fotce zaniká ten nápis, ale to je možná fotkou.. jinak se mi moc líbí to sladění..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jj, zaniká, i když o dost víc na té fotce než ve skutečnosti, nicméně jinak jsou barvy věrné, takže jsem nějak nevěděla, jak fotku upravit... Každopádně stránku jsem mezitím právě v téhle věci upravila a písmenka nabarvila na hnědo.

   Vymazat