čtvrtek 15. března 2012

Tvoříme ze stejného materiálu od KoMi

aneb Challenge se sobem... nebo jelenem?

Ke konci roku jsem bilancovala už téměř uplynulý rok a přemýšlela jsem, jak a čím bych měla potěšit své věrné zákaznice, z nichž mnohé mohu dnes už nazývat svými kamarádkami. Prostě jak se jim odměnit za celoroční přízeň J.
Bylo to těsně před Vánoci a tak jsem zvolila tajný materiálový balíček a aby to bylo napínavější, vyhlásila jsem to jako soutěž. Rozhodla jsem se nejlepší stránky odměnit věcnou cenou v podobě dalšího materiálového balíčku na tvoření.
A proč píši, že tajný? Protože žádná z přihlášených scrapařek netušila, co se v materiálovém balíčku bude ukrývat! Mělo to být překvapení J. Takový opožděný vánoční dárek.
Akci jsem navrhla u sebe v klubu na Fleru a čekala, jaká bude reakce. Byla jsem mile překvapená, přihlásilo se dvacet scrapařek, které měly zájem, i přes vyhlášené podmínky!:-)) a že nebyly vůbec jednoduché, no posuďte samy:

Materiálový balíček byl na stránku 30x30, hezky pohromadě dané v kapse do alba.
Barevné ladění bylo tím pádem také dané – modrá, bordo a bílá.

Základem byla bílá scrapbooková čtvrtka 30x30, dále proužek bordo čtvrtky, proužek embossovaného pauzáku, tmavě modrý papír 15x15 cm, černý
výsek soba (někdo mu říká jelen J), který byl tvrdým oříškem, dále výseky vloček, bílou embossovanou kartu A6, malé modré knoflíčky a  a aby toho nebylo málo, tak jsem přidala filc v bordo barvě. Ten některé scrapařky také pěkně potrápil.

Podmínky byly dvě:
Nesměl se použít žádný další papír, než který dorazil v balíčku.
A muselo se použít, alespoň částečně, vše z balíčku.

Smělo se stříhat, trhat, muchlat, vyrážet, embossovat, razítkovat, špinit, stříkat, lepit, barvit, kreslit, popisovat, prostě cokoli vás jen napadlo! Ta bílá čtvrtka si o to přímo říkala J. Všechny ozdoby byly přípustné, jen další papír – tedy kromě fotek, nesměl být.

 Všechny stránky byly krásné. Zde se projevil váš zápal do scrapu, bylo vidět, že vás to baví a že jste si to užily. A já si zase užila prohlížení vašich stránek. Na každé stránce se totiž našlo něco téměř geniálního, co bylo hodno podrobnějšího zkoumáníJ. Už když začínaly docházet první příspěvky do soutěže, jsem se rozhodla udělit ceny dvě. Jednu za nejhezčí tématickou stránku a druhou nejlépe využitý materiálový balíček.

Některé stránky mají svou vlastní magii, svou vlastní energii, kterou na vás dýchnout, když je vidíte. Takový pocit jsem měla ze stránky od Helge. Její stránka s názvem Zaniklé cesty se umístila na prvním místě o nejlepší tématickou stránku.


Jiné stránky na vás zapůsobí svou komplexností, detailním a dokonalým zpracováním. I tyto stránky mají své kouzlo, které pramení z jejich promyšlené kompozice a prostě z toho, že vše tak krásně ladí. Takovou stránkou je stránka od Kouřilky s názvem Puntíkaté vánoce. Zaujalo mě nádherné zdobení soba/jelena a ozdobný rámeček fotky. Kouřilka ode mne získává první cenu za nejlépe využitý materiálový balíček.


Ceny jsou od firmy Aladine, vše k dostání u mě v ochůdchách J.

Oběma výherkyním gratuluji a doufám, že si s cenami řádně zaskrepují J.

Nesmím vám zatajit další příspěvky, tak tady jsou, obdivujte se mnou:

DANAS:Katka.trnka:
lostbear:


Missaa:

ML:


Steenly:
v.Hela:
        Článek najdete také ve druhém čísle časopisu Scrapování.

Všem děkuji za spolupráci, bylo to fajn:)).
KoMa alias scrapglamour J.

Žádné komentáře:

Okomentovat