pátek 30. května 2014

Můj malý velký andílek, vrstvená stránka.

Dnes jsem si připravila jednu stránku, kterou jsem tvořila s velkou láskou, protože je na ní jeden z mých princů:-)


Pokud se chcete v tvorbě nechat inspirovat, budete potřebovat:

čtvrtku s motivem cihel
čtvrtku s motivem květin
lístečky 
výsekové raznice ve tvaru květiny
černou bavlnku
textilní bílou krajku
podkladové razítko (motiv zdi a plotu)
bílá rozetka většího rozměru
jehlu a bavlnku

a především chuť tvořit:-))


Nejprve si nachystejte bílou čtvrtku, kterou v horní části ozdobíte technikou horkého  embossingu ve stříbrné a s motivem hodin. Tuto část si oblenděte za pomocí Distress Ink v hnědé barvě, já využila Vintage Photo a Walnut Stain. Embosovaný motiv krásně vystoupí.

Vezměte si květinovou čtvrtku a natvarujte si ji dle potřeby, přeložte kraje, rohy, celé části, záleží jen na Vašem pocitu, chuti a kreativitě.  Téměř celou plochu přilepte na bílou podkladovou čtvrtku, nezapomeňte ponechat místečko vpravo nahoře na roztržení a dole v rohu na  cihlový motiv, který také přilepte a pečlivě upravte a dolepte přeložený květinový papír.

Teď je řada na fotografii. Naaranžujte si ji spolu s květinami a doplňky, označte tužkou a poté dejte stranou. Nyní je čas na podkladová razítka namočená v Distress Ink a gessu. Nechte důkladně zaschnout.

Nyní si pomocí výsekové raznice vytvořte 5 květů a ty vytvarujte a postupně jednu po druhé slepte k sobě, získáte krásnou ručně tvarovanou růžičku.Nyní si umístěte a nalepte rozetku, fotografii, kamínky, případně již připravený motiv a všechny dekorace.

Zbývá nám ještě roztržení bílé čtvrtky. Tu si v této části podlepte cihlovým motivem a doplňte textilní kraječkou, dodáte tak projektu jemnost. Poté vezměte jehlu a bavlnku a prošívejte.


Posledním, čím tuto stránku dozdobíte je pruh embosované hnědé Color Core, jejíž okraj nepravidelně zvlněně ostřihněte a nalepte.

Máte hotovo:-)

Snad jsem Vás inspirovala.
Přeji mnoho krásných chvil při tvorbě.


One and Only


3 komentáře:

 1. Dobrý den,stránka je fakt nádherná!Můžu se zeptat zda je takto navrstvená 3D stránka založit do folie do alba,nebo se zakladají bez,lepí se na karton?Začínám,děkuji Vám :-)Katka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den Katko, děkuji za dotaz a omlouvám se za pozdní odpověď. Všechny mé stránky, které jsem vytvořila jsem zasunula do průhledných obalů 30x30 a založila do alb. A to často používám 3D dekorace vysoké i 1,5 cm, a kdyby to přece jen nešlo, pomůže lehké zastřižení stránky. Ale můžete i lepit na karton, zarámovat, zde záleží jen a pouze na Vás. Přeji hodně nadšení a radosti z tvorby! Ať se Vám daří. Hezký den, One and Only

   Vymazat
 2. Naprosto kouzelná stránka!, Šárko, tohle Ti prostě jde na jedničku:), děkuji za příspěvek.

  OdpovědětVymazat